مجله اینترنتی ائویمیز | آشپزی - مدل لباس - پزشکی - تکنولوژی

اسلحه لیزری Gatling و عملکردش | سلاح های نظامی و لیزری|
امروز : جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷
امنیتی دفاعیسایر

اسلحه لیزری Gatling و عملکردش

اسلحه لیزری

ائویمیز

پاتریک پرایب کسی است که تاکنون، چندین سلاح لیزری سرگرم کننده ی آلمانی را ارائه کرده، ابزارهایی مانند Iron Man Gauntlet و Plasma Cutter که در حال حاضر دیگر مطرح نیستند و پرایب، چیزهای جدیدتری را جایگزین آن ها کرده است. این بار او نشانه ای از یک طرح مفهومی اسلحه لیزری Gatling را ارائه کرده در نوع خود جالب و دقیق است.

506476.jpg - اسلحه لیزری Gatling و عملکردش

برجک چرخشی این اسلحه آلومینیومی، شش لیزر آبی 1.4 وات کلاس 4 را ارائه می دهد که توسط کمپانی Wicked Lasers عرضه شده اند. تا زمانی که برجک با سرعت بیش از حد در حال گردش نباشد، این لیزر یک ربات را هم نمی تواند از کار بیاندازند، اما در یک نگاه حداقلی، می توانند یک بالون را منفجر کنند … .

506475.jpg - اسلحه لیزری Gatling و عملکردش

در طرفی از Gatling، یک لیزر سبز 100 میلی وات برای کمک به هدف گیری نصب شده است. بعلاوه، در حالی که چهار یاتاقان ساچمه ایی نسبتا صاف، چرخش برجک را اداره می کنند، سرعت برجک می تواند با استفاده از یک دکمه در قسمت زیرین اسلحه کنترل شود. قدرت موتور و هدف گیر لیزری توسط هشت باتری AA تامین می شود و شش لیزر آبی رنگ از چهار باتری 18650 لیتیوم-یون، به صورت موازی بهره می برند.

506474.jpg - اسلحه لیزری Gatling و عملکردش

از آنجا که کارکرد سیم کشی الکتریکی برای یک برجک چرخشی، استدلالی نسبتا سخت به نظر می آید، این لیزرهای آبی با کنترل از را دور رادیویی راه اندازی می شوند. به همین منظور، یک فرستنده در بدنه ی اصلی اسلحه قرار گرفته و یک گیرنده نیز در برجک اسلحه وجود دارد.

خوشبختانه اسلحه لیزر Gatling برای فروش نیست و پرایب برنامه های آن را به اشتراک نخواهد گذاشت. با این حال، استفاده از آن را می توانید در ویدئوی زیر ببینید.

 

اسلحه لیزری Gatling و عملکردش