مجله اینترنتی ائویمیز | آشپزی - مدل لباس - پزشکی - تکنولوژی

وحید مهدی خانی: بازی های دور برگشت لیگ دشوار است
امروز : یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷
اخباراخبار استانی

وحید مهدی خانی: بازی های دور برگشت لیگ دشوار است

بازی های دور برگشت لیگ دشوار است

وحید مهدی خانی: بازی های دور برگشت لیگ دشوار است

گروه خبری مجله اینترنتی ائویمیز به نقل از شهریار نیوز: وحید مهدی خانی دروازه‌بان تیم فوتبال شهرداری تبریز پس از این که در دیدار با آلومینیوم اراک نیز موفق شد دروازه تیمش را بسته نگه دارد، اظهار کرد: به خاطر کلین شیتی که در این بازی ثبت شد، خدا را شکر می‌کنم و این که توانستیم دروازه تیم را در دیدار با آلومینیوم بسته نگه داریم، نتیجه تلاش همه بازیکنان بود. با شروع نیم‌فصل دوم و بخصوص پرداخت بخشی از قراردادها که جا دارد به خاطر آن، از مسئولان به ویژه آقای مهندس سلیمانی تشکر کنم، بازیکنان با انگیزه خوبی پا به مسابقات گذاشتند.
وی افزود: بازی‌های دوستانه خوب و زیادی انجام ندادیم و این موضوع باعث شد از لحاظ فنی هماهنگی کمتری داشته باشیم. تیم خیلی خوبی جمع کرده‌ایم و می‌توانستیم در بازی با آلومینیوم اراک برنده شویم. چند موقعیت خوب هم داشتیم و می توانستیم سه امتیاز بازی را کسب کنیم. البته این یک امتیاز هم برای شروع نیم‌فصل دوم خوب بود.
مهدی خانی در رابطه با ادامه مسابقات لیگ اظهار داشت: در نیم فصل دوم بازی‌ها سخت‌تر می‌شود و با توجه به شرایط باشگاه‌ها هرکدام می‌توانند برای رسیدن به هدف خود تلاش کنند و ما هم به دنبال این هستیم که با توجه به بضاعتی که داریم، بتوانیم نتایج قابل قبولی را کسب کنیم.

 

همچنین بخوانید:

پورمحمدی: رفع معضلات بافت حاشیه نشین شهر تنها بر عهده شهرداری تبریز نیست

عادل بناکار: صعود به پلی آف نیازمند تلاش تمام تیم است

ارسال پاسخ