مجله اینترنتی ائویمیز | آشپزی - مدل لباس - پزشکی - تکنولوژی

فرخی: احداث فرهنگسرای کوهستان در شهرداری منطقه۷
امروز : یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷
اخباراخبار استانی

فرخی: احداث فرهنگسرای کوهستان اندیشه در شهرداری منطقه۷

احداث فرهنگسرای کوهستان در شهرداری منطقه۷

فرخی: احداث فرهنگسرای کوهستان اندیشه در شهرداری منطقه۷

گروه خبری مجله اینترنتی ائویمیز به نقل از شهریار نیوز: علی فرخی شهردار منطقه با اشاره به اهداف اجرای این پروژه گفت: هدف از احداث این پروژه توسعه مراکز فرهنگی وآموزشی در سطح منطقه بوده که این پروژه دارای مساحت ۳۰۰ متر مربع می باشد که عملیات عمرانی آن توسط معاونت فنی و عمرانی منطقه آغاز شده است.
فرخی خاطر نشان ساخت : این فرهنگسرا در محوطه بوستان کوهستان شهرک اندیشه در حال اجراست که ان شالله همزمان با اتمام عملیات پارک کوهستان عملیات عمرانی این فرهنگسرا نیزبه اتمام خواهد رسید.

فرهنگسرای پارک کوهستان - فرخی: احداث فرهنگسرای کوهستان اندیشه در شهرداری منطقه۷

فرخی: احداث فرهنگسرای کوهستان اندیشه در شهرداری منطقه۷

وی با تاکید بر تقویت حس مشارکت و همیاری در بین شهروندان و شهرداری گفت : همچنین به منظور معرفی فرهنگ شهروندی و آموزه های شهر نشینی تلاش می شود تا در کنار توسعه مراکز فرهنگی و آموزشی ، نسبت به معرفی فرهنگ شهروندی ، حقوق و وظایف شهروندان در قبال شهرداری و بالعکس نیز فعالیت های متنوعی صورت گیرد.
شهردار منطقه تصریح کرد: تسریع در روند اجرای پروژه های عمرانی توام با شاخص‌های کیفی، فنی و اصول زیباسازی، اصل مهمی است که امیدواریم با استفاده از تمامی امکانات منطقه و رعایت تمامی موارد مذکور شاهد بهره برداری از پروژه های در دست اقدام باشیم .

 

همچنین بخوانید:

ایرج شهین باهر: ​احداث ۴۴۰ واحد مسکونی در بافت حاشیه نشین تبریز

حجت الاسلام حمیدی: رویکرد اصلی شهرداری در دهه فجر گفتمان انقلاب است

ارسال پاسخ