مجله اینترنتی ائویمیز | آشپزی - مدل لباس - پزشکی - تکنولوژی

عادل بناکار: صعود به پلی آف نیازمند تلاش تمام تیم است
امروز : یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷
اخباراخبار استانی

عادل بناکار: صعود به پلی آف نیازمند تلاش تمام تیم است

والیبال شهرداری تبریز - عادل بناکار: صعود به پلی آف نیازمند تلاش تمام تیم است

عادل بناکار: صعود به پلی آف نیازمند تلاش تمام تیم است

گروه خبری مجله اینترنتی ائویمیز به نقل از شهریار نیوز : عادل بناکار سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز پس از دیدار تیمش برابر شهرداری ورامین در چارجوب دیدارهای هفته شانزدهم لیگ برتر والیبال کشور، گفت: ما این بازی را خیلی خوب شروع کردیم و ست اول را هم با برد پشت سر گذاشتیم. بازیکنانمان در مقابل حریفی که صدر جدولی است و نفرات خیلی خوبی در اختیار دارد، بدون ترس بازی کردند و عملکرد خوبی داشتند. عقیده دارم هر کس تلاش بیشتری کند، مزد زحماتش را می‌گیرد و شهرداری ورامین هم مزد زحمات خود را گرفت.
وی افزود: شهرداری ورامین تمریناتش را زودتر آغاز کرده و نفرات خوبی برای جایگزین کردن بازیکنان اصلی در اختیار دارد اما ما دیر شروع کردیم و وقتی می‌خواستیم هماهنگ شویم، پنج بازیکنمان را به خاطر برخی مشکلات از دست دادیم.
بناکار با اشاره به تغییرات صورت گرفته در تیمش خاطرنشان کرد: نمی‌خواهیم بهانه بیاوریم اما هر فردی که از والیبال شناخت داشته باشد، می‌داند که وقتی تیمی پاسور خود را از دست می‌دهد، به زمان نیاز دارد تا با پاسور جدید هماهنگ شود. حالا این اتفاق برای ما رخ داده و ما باید تمریناتمان را بیشتر کنیم تا به هماهنگی بیشتری دست پیدا کنیم. شهرداری تبریز برای حضور در پلی‌آف با تمام قدرت می‌جنگند.

بناکار 300x209 - عادل بناکار: صعود به پلی آف نیازمند تلاش تمام تیم است

عادل بناکار: صعود به پلی آف نیازمند تلاش تمام تیم است

وی ادامه داد: می‌دانستیم کار سختی مقابل شهرداری ورامین داریم. برد این تیم را هم به بازیکنان و کادر فنی‌شان تبریک می‌گویم. همان‌طور که قبلاً گفته‌ام، والیبال دو تیم دار که یک تیم در زمین بازی می‌کند و یک تیم هم از بیرون حمایت می‌کند.
سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز گفت: فکر می‌کنم آنها بهتر از ما حمایت شده اند. در این شرایط مربی هم دیگر دغدغه مسائل مالی و مشکلات دیگر را ندارد بلکه تنها به مسائل فنی فکر می‌کند. ما مشکلات زیادی در این فصل داشتیم اما خوشبختانه در هفته‌های اخیر توانستیم بخشی از قرارداد بازیکنان را پرداخت کنیم. امیدوارم بازیکنان نیز بتوانند تمرینات خوبی داشته باشند. درست است که کارمان سخت است اما غیرممکن نیست.
وی در پایان ضمن اشاره به حمایت هواداران از تیمش گفت: با توجه به نفراتی که جایگزین بازیکنان سابق شده‌اند، فکر می‌کنم می‌توانیم تلاش کنیم تا تیمی که چندین سال برای آن زحمت کشیده شده را به جایگاه واقعی خود برسانیم. در بازی با ورامین هواداران زیادی به سالن آمده بودند اما باید پیروز شویم تا بتوانیم پاسخ حمایت آن‌ها را بدهیم.

 

عادل بناکار: صعود به پلی آف نیازمند تلاش تمام تیم است