مجله اینترنتی ائویمیز | آشپزی - مدل لباس - پزشکی - تکنولوژی

هواوی دنبال پیشی گرفتن از اپل در بازار جهانی
امروز : یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷
تکنولوژیموبایل

هواوی دنبال پیشی گرفتن از اپل در بازار جهانی

هواوی بدنبال پیشی گرفتن از اپل در بازار جهانی

هواوی دنبال پیشی گرفتن از اپل در بازار جهانی

هواوی دنبال پیشی گرفتن از اپل در بازار جهانی

هواوی بدنبال کسب رتبه دوم در بازار فروش جهانی و با پیشی گرفتن از اپل می‌باشد

 

گروه تکنولوژی مجله اینترنتی ائویمیز : ترجمه شده توسط مینا گلرو : هدف گذاری هواوی برای سال جاری دستیابی به رتبه دوم در بازار فروش جهانی و پیشی گرفتن از اپل است.

کمپانی هواوی در سال ۲۰۱۸ موفق به فروش بیش از ۲۰۰ میلیون دلار گوشی تلفن همراه شده است، این رقم در سال ۲۰۱۷ حدود ۱۵۳ میلیون دلار بوده و این به معنای ۳۰ درصد افزایش فروش محصولات این شرکت در سال ۲۰۱۸ بوده است.

در این میان سری P-20 بطور چشمگیری در این افزایش فروش نقش داشته است و این نشان میدهد بر خلاف گذشته که گوشی های معمولی و سطح پایین هواوی دارای فروش بیشتر بود حال گوشی های سطح بالا و گران قیمت این برند توانسته در بازار سهم بزرگی را از ان خود کند مکانی که تابحال جولانگاه اپل بوده و این میتواند زنگ خطر را برای رقبای این برند به صدا دراورد.

البته این گوشی امسال با چالش های زیادی روبرو شده که امکان تکرار موفقیت سال گذشته را با اما و اگر روبرو میکند.

این شرکت حتی اگر بتواند بر میزان فروش خود در اروپا، چین و آفریقا بیفزاید در بازار های کلیدی که خواستگاه گوشی های سطح بالا و گرانقیمت هستند مانند استرالیا ، کانادا و ایالات متحده با ممنوعیت فروش مواجه شده است.

ماجرا زمانی بدتر می‌شود که ژاپن هم به این کشورها دارد اضافه می‌شود و رویه همکاری کمپانی هواوی با دولت چین باعث شک برخی از کشورها در مورد جاسوسی دولت چین از طریق محصولات هواوی شده و این بشدت به فروش این شرکت لطمه وارد آورده

پیش بینی میشود که سامسونگ همچنان رتبه اول را در اختیار خود داشته باشد و رقابت هواوی بیشتر با اپل و برای کسب رتبه دوم باشد.

 

گرداوری شده توسط گروه تکنولوژی مجله اینترنتی ائویمیز

ترجمه شده از سایت: Gsmarena.Com

 

هواوی دنبال پیشی گرفتن از اپل در بازار جهانی