مجله اینترنتی ائویمیز | آشپزی - مدل لباس - پزشکی - تکنولوژی

جدید ترین کادیلاک CT6-V Pedestal Edition 2019 رونمایی شد
امروز : یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷
تکنولوژیخودرو

جدید ترین کادیلاک CT6-V Pedestal Edition 2019 رونمایی شد

evimiz.ir

جدید ترین کادیلاک CT6-V Pedestal Edition 2019 رونمایی شد

گروه تکنولوژی مجله اینترنتی ائویمیز :  شرکت کادیلاک یکی از برندهای مطرح آمریکایی تولیدکننده خودرو محسوب می شود که زیرمجموعه جنرال موتورز است. این شرکت هر سال مدل های جدیدی را در سگمنت سواری، شاسی بلند و چندی دیگر رونمایی می کند و حال به تازگی نسخه محدود و منحصربفردی از سری V سدان ۲۰۱۹ به نام Pedestal Edition رونمایی کرد. نسخه ای که پاسخ کادیلاک به رقبا آلمانیست و آن را به مدلی اسپرت تبدیل نمود.

گفتنیست این خودرو اولین CT6-V با پیشرانه ۳٫۰ لیتری توربو دوقلو شش سیلندر ۵۵۰ اسب بخاری محسوب می شود که کادیلاک آن را توسعه داده است. سری V کادیلاک محصولاتی لوکس و با طراحی نوین محسوب می شوند. البته کادیلاک نسخه CT6-V Pedestal Edition را به مناسبت ۱۵مین سال عرضه خودروهای سری V معرفی کرده است. از این رو برخی تغییرات در تریم ظاهری آن به وجود آمده و CT6-V را به یک سدان اسپرت و جذابی تبدیل کرده است.

گذشته از نسخه Pedestal Edition دو مدل CTS-Vو  ATS-V کوپه نیز معرفی شد که تمی همانند نسخه CT6-V دارند. ATS-V Coupe Pedestal Edition و CTS-V Pedestal Edition دو خودرو بروزرسانی شده هستند که از سری V محسوب می شوند. CST-V Pedestal دارای رنگ برنزی تیره است و از رینگ های ۱۹ اینچی V شکلی بهره می برد. برخی قطعات فیبرکربنی نیز برای این نسخه در نظر گرفته شده که باید به قسمت زیر دامنه، اسپویلر عقب و بخش کوچکی از کاپوت اشاره کرد. صندلی ها نیز به حالت اسپرت درآمد و طراحی اسپرتی به این خودرو بخشیدند.

پاور ۱۱۰ ولتی و دوربین عقب نیز دیگر ویژگی این مدل است. ATS-V Coupe Pedestal Edition نیز دارای رنگی مشابه CST-V Pedestal است و با رینگ های ۱۸ اینچی و کالیپر ترمز قرمز رنگی همراست. برای سفارش این خودروها باید از ماه نوامبر اقدام کرد و در تعداد محدودی نیز به تولید می رسند. ATS-V Coupe Pedestal Edition قیمتی ۷۷ هزار دلاری دارد اما CTS-V از ۱۰۲ هزار دلار شروع می شود کادیلاک تنها ۳۰۰ دستگاه این اتومبیل ها را به تولید خواهند رساند.

2019cadillacvseriespedestaledition 2 - جدید ترین کادیلاک CT6-V Pedestal Edition 2019 رونمایی شد

 

2019cadillacvseriespedestaledition 3 - جدید ترین کادیلاک CT6-V Pedestal Edition 2019 رونمایی شد

 

2019cadillacvseriespedestaledition 1 - جدید ترین کادیلاک CT6-V Pedestal Edition 2019 رونمایی شد