مجله اینترنتی ائویمیز | آشپزی - مدل لباس - پزشکی - تکنولوژی

اعلام قیمت خودرو پژو ۲۰۰۸ در بازار | قیمت پژو ۲۰۰۸ امروز در بازار
امروز : یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷
اخبار خودروخودرو

اعلام قیمت خودرو پژو ۲۰۰۸ در بازار

اعلام قیمت خودرو پژو 2008 در بازار

اعلام قیمت خودرو پژو ۲۰۰۸ در بازار

گروه خودرو مجله اینترنتی ائویمیز : هاشم یکه زارع، مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو، در دیدار نمایندگان مجلس از این شرکت خبر از قیمت نهایی ۹۸ میلیون و ۹۰۰ هزار تومانی پژو ۲۰۰۸ داد.

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدجواد حسینی‌کیا، عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس، پس از بازدید ۴ ساعته اعضای این کمیسیون از گروه صنعتی ایران خودرو و خطوط مونتاژ این شرکت، اعلام کرد:

در دیداری که با مدیرعامل ایران خودرو داشتیم، نگرانی‌های خود نسبت به گمانه‌زنی‌های صورت گرفته در رسانه‌ها و فضای مجازی درباره قیمت پژو ۲۰۰۸ را منتقل کردیم. در واکنش، آقای هاشم یکه‌زارع اعلام کرد که در موعد مقرر پژو ۲۰۰۸ با قیمت نهایی ۹۹ میلیون تومان به مشتریان تحویل خواهد شد.

 

اعلام قیمت خودرو پژو ۲۰۰۸ در بازار

اعلام قیمت خودرو پژو 2008 در بازار

تاثیر گذاری قیمت دلار در افزایش قیمت خودرو پژو ۲۰۰۸

وی در ادامه از سؤال نمایندگان مجلس از ایران خودرو مبنی بر علت افزایش قیمت پژو ۲۰۰۸ در بازه زمانی معرفی خودرو تا پیش‌فروش آن از مدیرعامل این شرکت خبر داد که یکه‌زارع در پاسخ اعلام کرد:

زمانی که برای اولین بار قیمت پژو ۲۰۰۸ اعلام شد، دلار ۲۷۰۰ تومان بود؛ اما حالا و در زمان پیش‌فروش و عرضه عمومی خودرو دلار ۳۷۰۰ تومان است. با قیمت دلار امروز مبلغ نهایی که مشتریان برای دریافت این خودروی فرانسوی محبوب باید پرداخت کنند، حدود ۹۹ میلیون تومان است و با همین قیمت هم خودروی ثبت‌ نام‌ شده به متقاضیان تحویل خواهد شد. ما در همان روزی که قیمت اولیه پژو ۲۰۰۸ را ۸۰ میلیون اعلام کردیم، وابستگی قیمت به نرخ ارز را متذکر شدیم؛ اما متأسفانه این بخش از صحبت‌های من در رسانه‌ها منعکس نشد.

اعلام قیمت خودرو پژو 2008 در بازار

در صورت ثبات قیمت ارز ، قیمت خودرو نیز پایین خواهد آمد

در صورت ثبات قیمت ارز و عوامل مؤثر بر قیمت خودرو، قیمت نهایی پژو ۲۰۰۸ معادل ۹۸ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان خواهد بود
از سوی دیگر، هاشم یکه زارع، مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو نیز طی گفت‌وگویی که به‌صورت جداگانه با خبرگزاری خانه ملت انجام داد اعلام کرد:

قیمت پژو ۲۰۰۸ در حال حاضر ۹۸ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان است و در صورتی که عوامل تأثیرگذار بر قیمت تمام‌شده خودرو مانند قیمت ارز دارای ثبات باشند، خودروهای ثبت‌ نام‌ شده توسط مشتریان با همین قیمت به آن‌ها تحویل خواهد شد.

اعلام قیمت خودرو پژو 2008 در بازار

پژو ۲۰۰۸ خودرویی با کیفیت و قابل رقابت در بازار

پژو ۲۰۰۸ خودرویی بسیار باکیفیت است که رقبای آن در بازار با مشخصات فنی و پیشرانه به‌مراتب ضعیف‌تر با قیمتی بالای ۱۳۰ میلیون تومان در بازار به فروش می‌رسند.

منبع: ایران حیب / زومیت

 

اعلام قیمت خودرو پژو ۲۰۰۸ در بازار