مجله اینترنتی ائویمیز | آشپزی - مدل لباس - پزشکی - تکنولوژی

جدیدترین انواع شلوار زاپ دار دخترانه سال ۹۸ - مجله اینترنتی ائویمیز | آشپزی - مدل لباس - پزشکی - تکنولوژی
دنیای مدلمد و زندگی | پوشش, رنگ سال 2019

جدیدترین انواع شلوار زاپ دار دخترانه سال ۹۸

183885 494 564x450 - جدیدترین انواع شلوار زاپ دار دخترانه سال ۹۸

جدیدترین انواع شلوار زاپ دار دخترانه سال ۹۸

 

گروه مد و زندگی مجله اینترنتی ائویمیز 

شلوار زاپ دار دخترانه به شلوارهایی گفته می‌شود که پارگی‌های تعمدی در بخش‌هایی از شلوار، معمولا بر روی زانو یا ران شلوار ایجادشده است. زاپ دار کردن شلوار چندان کار سختی نیست و خودتان به راحتی قادر خواهید بود شلوارهای قدیمی خود را زاپ دار کنید.
مدل شلوار زاپ دار دخترانه مام استایل رنگ روشن
ائویمیز | سرویس مد و پوشاک – استایل خیابانی مورد علاقه شما چیست؟ اگر استایل اسپرت و پوشیدن شلوار جین را می‌پسندید، دست به کار شوید! به کمک قیچی، رنده، سمباده، تیغ و یا بشکاف شلوار جین خود را زاپ دار کنید.

مدل‌های جدید شلوار زاپ دار دخترانه

مدل شلوار زاپ دار دخترانه مشکی

مدل شلوار زاپ دار دخترانه مام استایل

مدل شلوار زاپ دار دخترانه جین چسبان

مدل شلوار زاپ دار دخترانه مام استایل

مدل شلوار زاپ دار دخترانه جین چسبان

مدل شلوار زاپ دار دخترانه

مدل شلوار زاپ دار دخترانه

مدل شلوار زاپ دار دخترانه

مدل شلوار زاپ دار دخترانه جین

مدل شلوار زاپ دار دخترانه

طریقه زاپ دار کردن شلوار جین

  • برای این منظور ابتدا محل مورد نظر را برای ایجاد زاپ مشخص کنید. بهترین قسمت برای ایجاد زاپ حدودا ۵ سانتی‌متر بالاتر از خط زانو است. ولی قانون مشخصی وجود ندارد و شما می‌توانید بسته به سلیقه خود زاپ را بر روی ران یا کاملا روی خط زانو ایجاد کنید.
  • محل مورد نظر را علامت گذاری کنید و به کمک قیچی یا کاتر برش‌های عرضی ایجاد کنید. سپس از بشکاف کمک گرفته و شروع به جداسازی تار و پود کنید.
  • خلاق باشید! از پارچه‌های رنگی برای تزئین بخش‌هایی از زاپ استفاده کنید. با این کار علاوه بر ایجاد رنگ و تنوع در شلوار جین خود می‌توانید مجددا استحکام آن بخش از شلوار را به آن بازگردانید. همچنین، از برهنگی در آن قسمت از شلوار جلوگیری می‌کنید.
  • روش دیگری که برای زاپ دار کردن شلوار می‌تواند خلاقانه باشد، استفاده از نخ‌های رنگی است. با چند کوک ساده یا گلدوزی مختصر، شلوار جین خود را خاص و به روز کنید. در ادامه نمونه‌هایی از شلوار زاپ دار دخترانه را جهت ایده گرفتن مرور خواهیم کرد.


نحوه  زاپ دار کردن شلوار دخترانه

 

آیا تا کنون تجربه‌ای درباره بازیابی لباس‌های قدیمی خود داشته اید؟ کدام یک از مدل‌های شلوار زاپ دار دخترانه بالا را می‌پسندید؟ نظرات و تجربیات خود را در پایین همین صفحه در بخش “ارسال نظر” با ما به اشتراک بگذارید.

 

منبع: ستاره