مجله اینترنتی ائویمیز | آشپزی - مدل لباس - پزشکی - تکنولوژی

نحوه ست کردن شلوار مام استایل ۲۰۱۹ - مجله اینترنتی ائویمیز | آشپزی - مدل لباس - پزشکی - تکنولوژی
امروز : یکشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۷
دنیای مدلمد لباس, مدل مو, مدل کیف و کفش, رنگ سال 2019

نحوه ست کردن شلوار مام استایل ۲۰۱۹

177213 387 500x450 - نحوه ست کردن شلوار مام استایل ۲۰۱۹

نحوه ست کردن شلوار مام استایل ۲۰۱۹

 

گروه مد و زندگی مجله اینترنتی ائویمیز : 

شلوار مام استایل یا شلوار جین راسته آبی روشن تا چند دهه پیش فقط در کمد لباس مامان‌ها پیدا می‌شد! شلوارهای جین ضخیم و البته راحتی که معمولا تا بالای مچ هستند. ولی با گذر زمان دوباره ورق برگشت و این شلوارها جای خود را در دنیای مد باز کردند.
شلوار مام استایل چیست و چگونه ست می‌شود؟
ائویمیز | سرویس مد و پوشاک – در دنیای مد و پوشاک اصلا عجیب نیست که استایل‌های قدیمی دوباره محبوب شوند. ولی ترند شدن استایل شلوار مام استایل که پیش‌تر به عنوان استایلی خنده‌دار بودند و به نوعی دهن کجی به صنعت مد محسوب می‌شدند، واقعا جالب توجه است.

شلوار مام استایل چیست؟

شلوار مام استایل اساسا به شلوار‌های جین آبی روشنی گفته می‌شود که راسته هستند. یعنی در قسمت ران و زانو تقریبا برشی مشخص دارند و با توجه به مد امسال، کمی در قسمت ساق تنگ‌تر می‌شوند؛ گاهی این برش از بالا تا پایین کاملا یکسان است. شلوار‌های مام استایل معمولا فاق بلندی دارند و گودی کمر را کاملا پوشش می‌دهند. این سبک از شلوار جین برای افراد با فرم اندام ساعت شنی بسیار مناسب هستند. همان‌طور که آن‌ها را به تن افراد مشهوری مانند کیم کارداشیان دیده‌اید. این نوع شلوار باعث می‌شود تا پایین‌تنه شما بلندتر و صاف‌تر به نظر برسد.

جیب‌های بزرگ و مشخص در پشت شلوار مام استایل یکی دیگر از مشخصه‌های این سبک شلوار جین است. ویژگی دیگری که برای شلوار مام استایل می‌توان برشمرد، ضخیم بودن پارچه این شلوارهاست. با تا زدن لبه‌های شلوار مام استایل، این ترند مامان‌پوش دهه هشتادی را به استایل جدید خود بدل کنید.

چگونه شلوار مام استایل را ست کنیم؟

شلوار مام استایل در فصل تابستان معمولا با تاپ و نیم‌تنه یا تی‌شرت‌های سایز بزرگ ست می‌شوند. برای استایل خیابانی شلوار مام استایل را با مانتو‌های جلوباز اسپرت و کوتاه ست کنید.

ست کردن شلوار مام استایل با کفش پاشنه بلند
شلوار مام استایل تقریبا با هر نوع کفشی مناسب است. اگر تیپ اسپرت و راحت را می‌پسندید، از کفش‌های کتانی و اسنیکرز استفاده کنید. این سبک شلوار جین با کفش پاشنه‌دار هم برای دختران جوان خیلی جذاب به نظر می‌رسد.
ست کردن شلوار مام استایل با پلیور اورسایز
در فصل پاییز یا زمستان با پلیور‌های بافتنی و اور سایز، کت پشمی، بوت یا نیم بوت و… به راحتی ست می‌شوند. نمونه‌هایی از نحوه ست کردن شلوار مام استایل را در ادامه خواهیم دید.

مدل‌های شلوار مام استایل و روش ست‌ کردن آن‌ها

ست کردن شلوار مام استایل با صندل

ست کردن شلوار مام استایل با نیم تنه

ست کردن شلوار مام استایل ساده

ست کردن شلوار مام استایل با نیم بوت

ست کردن شلوار مام استایل

ست کردن شلوار مام استایل با کفش اسپرت

شلوار مام استایل چیست و چگونه ست می‌شود؟

شلوار مام استایل چیست و چگونه ست می‌شود؟

شلوار مام استایل چیست و چگونه ست می‌شود؟

ست کردن شلوار مام استایل با نیم تنه

عجیب ترین کفش‌های پاشنه بلند ۲۰۱۹
شما چطور شلوار مام استایل را با سایر لباهس‌های خود ست می‌کنید؟ نظرات و تجربیات خود را در پایین همین صفحه در بخش “ارسال نظر” با ما به اشتراک بگذارید.
منبع: ستاره
همچنین بخوانید: