مجله اینترنتی ائویمیز | آشپزی - مدل لباس - پزشکی - تکنولوژی

عجیب ترین کفش‌های پاشنه بلند ۲۰۱۹ - مجله اینترنتی ائویمیز | آشپزی - مدل لباس - پزشکی - تکنولوژی
دنیای مدلمد لباس, مدل مو, مدل کیف و کفش, رنگ سال 2019مدل کفش

عجیب ترین کفش‌های پاشنه بلند ۲۰۱۹

7863 538 - عجیب ترین کفش‌های پاشنه بلند ۲۰۱۹

عجیب ترین کفش‌های پاشنه بلند ۲۰۱۹

 

گروه مد و زندگی مجله اینترنتی ائویمیز :

پس از جنبش آزادی زنان، تغییرات بزرگی در سبک لباس و آرایش زنان ایجاد شد. کفش‌های پاشنه بلند زیر نمونه‌هایی از این تغییرات بزرگ و عجیب هستند.

کفش‌‌های پاشنه بلند تا زمان ظهور جنبش آزادی زنان در سال ۱۹۷۰، به عرصه منازعه سیاست‌های جنسی تبدیل شده بودند. در این دوره، بسیاری از اعضای موج دوم فمنیسم یا جنبش آزادی زنان، آنچه که به عنوان محدودیت‌های استاندارد زیبایی به منظور فرمان‌برداری و استفاده ابزاری از زنان در نظر گرفته شده بود را رد کردند.

 کفش‌های پاشنه بلند، مدل کفش، کفش پاشنه دار

الکساندر مک کویینبا طراحی این مدل از کفش‌های پاشنه بلند تخیلی و عجیب، دنیای مد و فشن را تکان داد. مک کوئین با طراحی این کفش و با وارد کردن عناصر تخیلی و خطرناکی مانند میخ های فلزی و حتی سیم خاردار به دنیای مد، موانع سنتی را درهم شکست.

عجیب ترین کفش‌های پاشنه بلند دنیا، کفش‌های عجیب، پاشنه بلند، کفش عروس، کفش دخترانه

با توجه آن‌چه در وب سایت طراحانی چون جیمی چو و گوچی آمده است، کفش پاشنه کوتاه کفشی با پاشنه کم‌تر از ۶٫۵ سانتی‌متر است و کفش پاشنه متوسط پاشنه ای بین ۶٫۵ تا ۸٫۹ سانتی‌متر دارد و هر عددی که بیشتر از این اعداد باشد، پاشنه بلند محسوب می‌شود.

عجیب ترین ها، کفش‌های عجیب، مد و فشن، مدرن، کفش‌های عجیب، مدل کفش جدید

کفش‌های پاشنه بلند برای این ساخته می‌شوند تا پاها را بلندتر و باریک‌تر نشان دهد. کفش‌های پاشنه بلند دارای تنوع بسیار زیادی هستند و در شکل‌ها و اندازه‌های متفاوتی طراحی و ساخته می‌شوند. امروزه کفش‌های پاشنه بلند از پاشنه‌هایی به طول ۳٫۸ سانتی‌متر که به سم گربه معروف هستند تا پاشنه های میخی ۱۳ سانتی‌متری و حتی بلندتر نیز ساخته می‌شوند. کفش‌هایی با پاشنه‌های بلنتر از ۱۵ سانتی متر فقط برای فستیوال‌های مد و زیبایی توسط مانکن‌ها پوشیده می‌شود و در عمل قابل استفاده نیستند.

اندازه پاشنه، کفش پاشنه 15 سانتی، عکس کفش،پاشنه کفش، پاشنه های عجیب

در قرون وسطی در اروپا، زنان کفش‌هایی با تخت چوبی به پا می‌کردند. الیزابت سملهک مسئول قسمت کفش‌ موزه بتا تورنتو می‌گوید: آثاری از کفش‌های پاشنه بلندی که در گذشته توسط سوارکاران فارس و در حوالی شرق پوشیده می‌شده در دسترس است که این کفش‌ها به منظور نگه داشتن پای سوارکار در رکاب اسب استفاده میشده. او همچنین می‌گوید نمونه این کفش‌ها در یک کاسه سرامیکی متعلق به قرن نهم در ایران به تصویر کشیده شده است.

کفش‌ زنانه، مدل کفش، کفش‌های زنان در قدیم، قرون وسطی، اروپا، کفش چوبی

کفش‌ پاشنه بلند کفشی است که در آن پاشنه پا به مقدار قابل توجهی بالاتر از انشگتان پا قرار می‌گیرد. وقتی که پاشنه و انگشتان پا هردو به مقدار مساوی بالاتر از سطح زمین قرار بگیرند با این‌کهاین کفش واقعا بلندتر از سطح زمین است، اما از نظر فنی پاشنه بلند نامیده نمی‌شود. کفش‌های پاشنه بلند مجلسی کفش‌هایی هستند که اغلب برای کار و مناسبت‌های رسمی استفاده می‌شوند.

کفش‌های عجیب، کفش مدرن، کفش جدید، پاشنه بلند

کفش مجلسی، کفش زنانه، کفش مجلسی عجیب، مدل کفش، کفش دخترانه

کفش پاشنه میخی، کفش تخت، کفش لژدار، کفش زنانه، کفش مجلسی

اخیرا با توجه به مشکلات فراوانی که در اثر پوشیدن کفش‌های پاشنه بلند برای زنان به وجود آمده، مبحث مهمی در علم پزشکی در رابطه با این نوع کفش‌ها مطرح شده است. یکی از مهم‌ترین انتقاداتی که به این نوع کفش‌ها وارد می‌شود، مربوط به سرپنجه این کفشهاست که ساختار نامناسب آن‌ها باعث به وجود آمدن مشکلات اساسی برای پاها می‌شود. وقتی سر پنجه کفش بیش از حد باریک باشد، انگشتان پا به همدیگر فشرده می‌شوند. پوشیدن کفش‌هایی که سرپنجه پهن‌تری دارند و انگشتان پا فضای کافی درون کفش دارند راحت‌تر است و از به وجود امدن مشکلات فراوان برای انگشتان و ساق پا جلوگیری می‌کند.

کفش‌های عجیب، طراحی کفش مدرن، کفش‌های فانتزی

بعضی از کفش‌های پاشنه بلند حتی به سطوح ظریفی مانند پارکت کف منزل نیز آسیب وارد می‌کنند. برای همین باید موقع پوشیدن این کفش‌ها از کاور یا پوشش مخصوص برای پاشنه کفش استفاده کرد.

با وجود مسائل و مشکلاتی مانند ساییدگی پاشنه پا، که با پوشیدن این نوع کفش‌ها برای زنان به وجود می‌آید، متخصصان به بیماران توصیه می‌کنند که از کفش‌هایی با ساختار مناسب و پاشنه کوتاه‌تر استفاده کنند. به نظر می‌رسد که تغییرات جزئی در ارتفاع پاشنه کفش می‌تواند زاویه تماس بین استخوان متاتارس(استخوان کف پا) و سطح افق را بهبود ببخشد. در نتیجه با وجود زاویه مناسب، وزن بدن نیز به طور متناسب توزیع شده و فشار کم‌تری به قوس پا وارد می‌شود.

عجیب ترین کفش های دنیا، مشکلات پا، کمردرد، قوس پا، کفش‌های مدرن، طراحی جدید کفش زنانه

منبع: ستاره

همچنین بخوانید:

جدیدترین مدل های روسری ترکیه ای سال ۲۰۱۹

جدیدترین مدل‌های ساده و شیک شومیز دخترانه ۹۸