مجله اینترنتی ائویمیز | آشپزی - مدل لباس - پزشکی - تکنولوژی

جدیدترین مدل ها با رنگ فصل تابستان 2018
امروز : جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷
دنیای مدلمد لباس, مدل مو, مدل کیف و کفش, رنگ سال 2019

جدیدترین مدل ها با رنگ فصل تابستان ۲۰۱۸

جدیدترین مدل ها با رنگ فصل تابستان 2018

گروه مد و زندگی مجله اینترنتی ائویمیز : از جمله چالش هایی که امروزه بیشتر در میان جوان ها به چشم میاید، پوشیدن لباس با رنگ و مد همان سال و ماه است.

فصل تابستان از جمله این فصول می باشد که از انواع مدها و رنگ ها برخوردار است.

اگر شما عاشق رنگ های پاستلی و هیجان انگیز هستید، شانس با شماست زیرا رنگ های تابستان ۲۰۱۸، رنگ هایی روشن، درخشان و رویایی اند. اگر دوست دارید بدانید که چه رنگ هایی در تابستان پیش رو مد می شوند، در ادامه مطلب همراه مان باشید.

همچنین بخوانید:

۱: جدیدترین مدل مانتو تابستانه ۹۷/جدیدترین مدل پالتو پاییزه ۲۰۱۸

۲: عکس مدل مانتو ۲۰۱۸ مجلسی / مانتو بهاره ۹۷ مجلسی خوش پوش

۳: مدل مانتو ۲۰۱۸ / مانتو مجلسی تابستان ۹۷ زنانه و دخترانه

 

۱٫ بنفش کم رنگ

 

رنگ‌هایی که در تابستان ۲۰۱۸ مد می‌شوند

طراحان مشهوری چون ویکتوریا بکهام، تیبی و مایکل کورس، با طراحی لباس هایی به رنگ بنفش کمرنگ و نمایش آنها در فشن شوهای جهانی، این رنگ را تبدیل به مد سال کردند. رنگ بنفش کمرنگ به رنگی لاکچری شناخته می شود و به دلیل شادابی و جذابیت آن، به عنوان یکی از رنگ های تابستان ۲۰۱۸ انتخاب شده است. این رنگ به سادگی با رنگ های دیگری چون جین یا حتی سفید، ست می شود.


۲٫ صورتی 

 

رنگ‌هایی که در تابستان ۲۰۱۸ مد می‌شوند
رنگ صورتی نه تنها برای لباس، بلکه به عنوان رنگ مو نیز مد شده است. ستاره هایی چون اما استون، لوسی هیل و کیم کارداشیان از جمله افرادی هستند که با رنگ کردن موهایشان به رنگ صورتی، به این مد علاقه نشان دادند. رنگ صورتی نمادی از قدرت و ظرافت زنانگی است، اگر شما هم مانند اکثر خانم ها عاشق این رنگ هستید، می توانید در کل تابستان با پوشیدن لباس هایی به این رنگ نهایت لذت را ببرید.


۳٫ آبی

رنگ‌هایی که در تابستان ۲۰۱۸ مد می‌شوند
آبی از آن دسته رنگ هایی ست که هیچگاه از مد نمی افتد. این رنگ یکی از رنگ های مناسب برای لباس به شمار می رود، از این رو اگر سر تا پا هم آبی به تن کنید، باز هم جذابیت خواهد داشت. اما کدام تن آبی برای تابستان ۲۰۱۸ مد می شود؟ رنگ آبی کمرنگ از جمله رنگ هایی ست که در کنار رنگ های صورتی و بنفش در تابستان پیش رو در دنیای رنگ ها فرمانروایی خواهد کرد.


۴٫ بنفش پر رنگ

رنگ‌هایی که در تابستان ۲۰۱۸ مد می‌شوند

تعجب نکنید! رنگ بنفش پر رنگ نیز مانند بنفش کمرنگ به این لیست راه پیدا کرده است. البته این رنگ از ابتدای سال ۲۰۱۸ به عنوان رنگ سال معرفی شده و همچنان هم جذابیت خود را حفظ کرده است. برندهای مشهوری چون گوچی، موسکینو و سالواتوره فراگامو از برندهایی هستند که کلکسیون های تابستانه خود را به این رنگ طراحی کرده و بر محبوبیت آن افزوده اند. اگر دوست دارید که در جمع چون جواهری بدرخشید، ما این رنگ سلطنتی را به شما پیشنهاد می دهیم. رنگ بنفش رنگی آرامش بخش است و شادی ایجاد می کند.


۵٫ زرد

رنگ‌هایی که در تابستان ۲۰۱۸ مد می‌شوند

از نظر شما رنگ زرد، به دلیل هیجان و انرژی زیادی که دارد، برای لباس مناسب نباشد،
اما با یک بار امتحان خواهید فهمید که تصورتان اشتباه بوده است.
پوشیدن لباس هایی به رنگ زرد نه تنها به شما، بلکه به اطرافیان تان نیز انرژی مثبت می دهد.
رنگ اموجی خنده، رنگ خورشید، گل آفتاب گردان… همه نمادی از شادی و سرخوشی هستند.
همانطور که برندهایی چون تام فورد یا اسکار دلا رنتا این رنگ را به کلکسیون لباس های خود راه دادند، حتما شما هم می توانید آن را به تن کنید و چون ستاره ای در جمع بدرخشید.


۶٫ قرمز

رنگ‌هایی که در تابستان ۲۰۱۸ مد می‌شوند

رنگ قرمز رنگی کلاسیک است که هیچوقت از جذابیت اش کاسته نمی شود.
قرمز نمادی از عشق، درخشش و قدرت است. ستاره هایی چون الکساندر مک کوئین و ویکتوریا بکهام از افرادی هستند که این رنگ را به کلکسوین لباس های تابستانه خود افزودند.
لباس های قرمز رنگ بهترین انتخاب برای میهمانی های شبانه خواهند بود

 

منبع » bartarinha.ir

 

رنگ فصل تابستان ۲۰۱۸