مجله اینترنتی ائویمیز | آشپزی - مدل لباس - پزشکی - تکنولوژی

احسان علیخانی با بهار نارنج در نوروز 97
سلبریتی هاسینمافرهنگیویژه

احسان علیخانی با بهار نارنج در نوروز 97

برنامه بهارنارنج
احسان علیخانی مجری محبوب برنامه ماه عسل امسال با ویژه برنامه بهار نارنج در نوروز 97 مهمان خانه های مردم خواهد بود.

احسان علیخانی با بهار نارنج به پیشواز نوروز میرود

در حالی که زمان زیادی تا پایان سال 96 و آغاز سال نو باقی نمانده است ویژه برنامه های نوروزی شبکه های سیما در حال تدارک برای پخش است. احسان علیخانی امسال با ویژه برنامه ای با عنوان بهار نارنج به استقبال نوروز میرود.احسان علیخانی

احسان علیخانی

ویژه برنامه نوروزی بهار نارنج، با اجرای احسان علیخانی از شنبه 26 اسفند روی آنتن می رود.

چند سالی است که احسان علیخانی و گروهش، برنامه های متنوع و جذابی را برای لحظه سال تحویل تدارک می بینند.

بهار نارنج با احسان علیخانی در شبکه سه سیما

علیخانی در همین رابطه، ویدئویی را در فضای مجازی به اشتراک گذاشته و گفته است:امسال هم مانند سال های گذشته با برنامه بهار نارنج مهمان خانه های مخاطبان می شویم.

همچنین بخوانید : جدیدترین اخبار و مطالب پیرامون احسان علیخانی

گفتنی است؛ برنامه بهار نارنج با اجرای احسان علیخانی از شنبه 26 اسفند بعد از خبر 22 ، به مدت چهار شب روی آنتن شبکه سه می رود. عوامل بهار نارنج در روز سه شنبه و همزمان با سال تحویل، حدود 8 ساعت برنامه تدارک دیده اند.

احسان علیخانی نوروز 97 با برنامه بهار نارنج در شبکه سه سیما

احسان علیخانی اولین بار با برنامه پسرای ایرونی در بین مخاطبان تلویزیون شناخته شد و سالهاست که با اجرای برنامه ماه عسل به محبوبیت خود افزوده است.

احسان علیخانی سال 94 برنامه بهار نارنج را ویژه نوروز روی آنتن برد و این برنامه با استقبال زیادی همراه بود ، این مجری کشورمان سال گذشته ویژه برنامه سه ستاره را مخصوص نوروز 96 روی آنتن برد و در آن بهترین های تلویزیون در سالهای 94 تا 96 را انتخاب کرد اما امسال طبق اعلام خود او برنامه سه ستاره روی آنتن نرفت و ویژه برنامه نوروزی شبکه سه سیما با نان بهار نارنج با اجرای احسان علیخانی روی آنتن میرود.